Reference
od mých klientů

K. J.

Hezký den, Katko. Nepřestává mě překvapovat, z jaké beznadějně můžete “klienta” pozitivně vyvést😇.

pokračovat ve čtení

Vlaďka

Katko, chtěla jsem ještě jednou poděkovat za seminář. Popravdě jsem nevěděla, co od toho čekat, což je možná dobře, měla jsem obavu, jaké to bude ve skupině, když nejsem úplně typ člověka, který se dělí o své osobní záležitosti s jinými, ale výsledek mne velmi překvapil :-

pokračovat ve čtení

V.Š.

Tři dny strávené s Katkou, Tamásem a dalšími čtyřmi ženami, které jsem do té doby vůbec neznala, byly pro mne velmi inspirativní a rozhodně jsem se necítila nějak svázaně. Naopak. Objevila jsem díky našim diskuzím další skutečnosti, které mě v životě ovlivňují a objevila spoustu inspirace na vnímání světa a situací, které se kolem mě dějí. 

pokračovat ve čtení

Lucka

Čekáme s manželem miminko a já jsem neskutečně šťastná. Vy jste mě přivedla k tomu, abych si přiznala, jak moc si ho přeju. Hodně se toho u nás s manželem změnilo a to všechno DÍKY Vám, teď už se nebojím si s ním další dítě pořídit

pokračovat ve čtení

Čeněk Vaníček

Pochopil jsem co to je osobní přístup ke klientovi, … poměrně podrobné probírání Vašich způsobů uvažování, Vašeho chování, Vašeho vnímání věcí a dějů kolem.

pokračovat ve čtení

Lumír Kajnar

Netušil jsem však, jak jsem slepý k tomu, co cítím. Jakmile jsem se odhodlal otevřeně si povídat s Katarínou, došlo mi, že se procházím svým světem s větší odvahou.

pokračovat ve čtení

Daniela G

Jsem od jak živa netrpělivá a čekala jsem zázraky na počkání, což se samozřejmě nekonalo, ale po několika měsících setkávání chci Kataríně poděkovat a smeknout před ní, neboť naslouchala, analyzovala a pomáhala mi v různorodých momentech a stavech, které se mi někdy zdály až na hranici zvládnutelnosti.

pokračovat ve čtení

Eliška Dvořáková

Považuji za úspěch a šanci do budoucna najít sama sebe i v pracovním poli – urovnala si partnerský život, vdala se a otěhotněla – a především se po většinu času cítím spokojená a šťastná.

pokračovat ve čtení

Eva Koubíková

U Kataríny Szabados si cením nejvíce profesionality, schopnosti individuálního přístupu k jednotlivým účastníkům a konkrétních doporučení.

pokračovat ve čtení

Jak začít?

w
Domluvit schůzku

Pro domluvu konkrétního termínu mě prosím kontaktujte telefonicky:
+420 777 167 526,
nebo e-mailem:
[email protected]

t
Je můj problém vhodný?

Můžete přijít s jakýmkoli problémem – podstata je chuť a odhodlání ho řešit / vyřešit.

Neexistují problémy vhodné či nevhodné, ani příliš malé či příliš velké.

Jediné, co se se počítá je to, jestli vám daná situace vadí a chcete s ní něco udělat.

Jak konzultace probíhají?

Konzultace u mne probíhají buď osobně v Horním Břečkově (kousek od Znojma), nebo formou online (čili jako videohovor přes počítač) pro ty, kteří to mají ke Znojmu daleko. Již roky ověřuji, že konzultace online je plnohodnotná a během koronakrize se to potvrdilo ještě víc.

Lidé z této formy konzultace zpočátku mívají obavu, říkají, že je přeci lepší potkávat se osobně. Já jsem tento názor dříve také zastávala, ale čím déle konzultace online provozuji, tím více mi připadá, že jde pouze o zvyk.