V.Š.

„Chodila jsem ke Katce na individuální konzultace a po nějaké době mi nabídla účast na semináři Principů života. Zpočátku jsem si nebyla úplně jistá, zda se chci něčeho skupinového vůbec účastnit. Netušila jsem, co bude náplní tří dnů, zda budu vůbec schopna neznámým lidem sdělovat něco tak osobního jako své pocity, mluvit o svém životě atd. Výsledek však předčil má očekávání.

Tři dny strávené s Katkou, Tamásem a dalšími čtyřmi ženami, které jsem do té doby vůbec neznala, byly pro mne velmi inspirativní a rozhodně jsem se necítila nějak svázaně. Naopak. Objevila jsem díky našim diskuzím další skutečnosti, které mě v životě ovlivňují a objevila spoustu inspirace na vnímání světa a situací, které se kolem mě dějí.

Člověk však musí dopředu počítat s tím, že ne vždy jsou to pouze pozitivní zjištění, často bolestivá a smutná, a že je pouze na nás samotných, zda se jim postavíme čelem nebo zády, nikdo jiný to za nás totiž neudělá. Pozitivní na tom všem ale je, že je skutečně možné život měnit k lepšímu a cítit se mnohem lépe, i když zrovna není v našem životě vše přesně tak, jak bychom chtěli.“